| Vlad_Tulei_1995 a întrebat:

Imi puteti sugera niste jocuri faine cu poveste cat mai lunga in afara de The Walking Dead si care sa nu ceara mult la PC ca nu am un calculatoe stralucit. Dau funda promit happy :*!

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Seria gothic, company of heroes, The settlers heritage of kings.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Vlad_Tulei_1995):

Dacă mai vrei jocuri mai vechi si mai bunicele să îmi spui, ca altele nu îmi merg pe hârbul meu de pc laughing)

| Vlad_Tulei_1995 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Da chiar vreau. Am gasit un joc dar sper sa imi mearga beyond two souls. PLS

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Vlad_Tulei_1995):

Păi asa jocuri frumoase si cu poveste ar mai fi : Medal of Honor ( alea cu grafica mai veche ), call of duty 1 si United offensive, warcraft 3 ( si dlc-ul ) si ar mai fii rome total war ( de fapt tiata seria total war merita jucată, tu arunca un ochi si vezi daca iti place sau nu ). Si cam asta ar fi.

6 răspunsuri:
| Draken24 a răspuns:

Incearca far cry 3