| Vlad_Tulei_1995 a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos niste jocuri cu o poveste interesanta pentru PC? As dori va rog frumos niste jocuri care sa nu ceara foarte mult deoarece nu am un calculator stralucit. DAU FUNDA! Promit! happy

Răspuns Câştigător
| xByte a răspuns:

The Witcher 3, este unul dintre cele mai bune jocuri existente, atata tot ca mananca ceva resurse. In rest pot sa iti mai recomand seria Grand Theft Auto ( toate au un story interesant ) si daca iti place GTA, poti sa incerci si seria Saints Row ( desi story-ul nu este extrem de detaliat )