| Niffgard a întrebat:

Imi puteti sugera un joc online gratis(MOBA RPG sau shooter) care este distractiv sa il joci cu un prieten si are o comunitate decenta(oameni priestenosi nu cancerosi) si sa fie destul de popular(sa aiba ceva jucatori sa nu fiu doar eu, prietenul meu si alti 4 jucatori). Inafara de LoL Dota Guild Wars si alte jocuri de care mai oricine stie despre ele.

2 răspunsuri:
| TufanelTufis a răspuns:

Payday 2... am auzit ca e gratis pe steam
Metin2Alaska
DirtyBomb
GTA: San Andreas -> http://www.mediafire.com/file/pup44lvt5sau8fw/Gta+-+San+Andreas++.rar

| Smetty a răspuns:

Paladins sau Gigantic, sunt gratis pe steam.