| Tioya a întrebat:

As dori niste recomandari de jocuri online sau co-op, de care sa nu te plictisesti instant, care sa te captiveze si sa iti doresti sa le joci in continuare. Sunt in criza de jocuri de calitate, si vreau sa incep sa joc ceva bun impreuna cu un prieten dar nu stiu ce. De MOBA-uri nu sunt interesata pentru ca au o comunitate foarte toxica, insa alte recomandari de jocuri sunt binevenite. Preferabil sa aiba tematica medievala sau fantasy. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Spune-mi daca iti place The Elder Scrolls online, Age of conan, daca Da iti voi da o lista intreaga. Si daca e pe TESO te voi ajuta.

| Tioya explică (pentru AntoniSoulesOne):

The Elder Scrolls Online mi s-a parut de prost gust. In schimb, imi place Skyrim. De Age of Conan nu stiu.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Tioya):

Atunci incearca. pe ESO e frumos in pvp. luptele dureaza multe ore. si e actiune si cooperare.

| Piticuo a răspuns:

Minecraft, CS:GO, GTA5, SA:MP, TF2.

Funda?

| DrMundo a răspuns (pentru Piticuo):

Jocurile astea sunt atat de... bine ca nu ai zis si metin