| cristisorin98 a întrebat:

Imi puteti zice si mie niste jocuri mmorpg fantasy...ca m-am plictisit foarte tare si nu mai stiu ce sa joc..ma plictisesc foarte repede.Sa aiba grafica buna, gameplay bunicel si nu foarte plictisitor!

6 răspunsuri:
| Ratonhnhakéton a răspuns:

Daca iti plac cu super eroii, poti juca Super Hero Squad online, ii cu personaje de la marvel sau fusion fall care ii cu personajele de la cartoonnetwork.

| cristisorin98 explică (pentru Ratonhnhakéton):

Nu frate...ti-am zis gen wow nu din astea copilaresti.Cu marvel si cartoonnetworkbatting eyelashes

| Ratonhnhakéton a răspuns (pentru cristisorin98):

Mai poti juca Minecraft sau cs, drakensang, 4story, nu prea stiu ca nu imi plac jocurile fantasy.

| cristisorin98 explică (pentru Ratonhnhakéton):

Alea nu sunt jocurilaughing. vreau un fantasy calumea nu prostii de astea! f2p evident