| WTFAAA a întrebat:

Imi recomandati un joc online, gen Metin2, levele si dueluri. Multumesc + Funda.

6 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Word Of Warcraft = aproape la fel ca metinul
Lineage 2 = La fel ca metinul
Si mai sunt si altele

| xr3Belx a răspuns:

World of Warcraft. Merita

| BlackNightVizionz99 a răspuns:

Incearca S4 league Este Cu dueluri Cu levele Da nu-mai ca nu e 1 vs 1 trebuie sa joci cu 12 4 persoane sau poti sa inviti un prieten la un joc 1 vs 1 Saitul e : www.s4league.com cred ca asta e ca nu stiu cu site-uri din astea etc. sau baga pe gogle s4 league bft si e cu rochie rochie inseamna levele pa bft Si noroc!

| BlackNightVizionz99 a răspuns:

Uite un joc s4 league : e cu levele 100 level max si e cu dueluri poti singur sau cu toti copii oameni etc. bft man bft

| DrLaw a răspuns:

Lineage 2, Conquer, World of Warcraft, Dota, Diablo, Mu, Knights,

| NanaNana123 a răspuns:

4Story, EpicDuel.