| Postelnicu_Alexutzu_1999 a întrebat:

Imi ruleaza Gta V pe un laptop cu Intel(R) Core(TM) i3-4005U CPU @ 1. 70GHz, 4gb ram, AMD Radeon M5 230 cu win 8.1?

4 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Da..toate setarile low dar tot s-ar putea sa ai lag in unele momente
Mai ales ca jocul este foarte diversificat si sunt foarte multe detalii.

| qMaduTzuu a răspuns:

Ai aici un site (foarte sigur) unde-ți scanează piesele tale de la pc și îți spune dacă îți va merge jocul.
http://www.systemrequirementslab.com/......o-v/12455/
Pentru a rula scanarea e un buton CAN I RUN IT, cu albastru. Apasă-l. Sper că te-am ajutat, fundă?

| Postelnicu_Alexutzu_1999 explică (pentru qMaduTzuu):

Stiu acest site, dar acum cateva zile mi-am instalat fifa 13 iar pe acest site spune ca nu am piese nici pentru minim iar jocul imi merge perfect cu grafica la high si multe alte jocuri care, pe site spuneau ca nu o sa-mi ruleze nici la minim iar cand le porneam mergeau perfect cu toate la high.

| qMaduTzuu a răspuns (pentru Postelnicu_Alexutzu_1999):

Aa, eu nu am avut niciodata probleme cu acest site, dar e foarte probabil sa iti mearga undeva cu setarile pe medium.Nu stiu de ce credeti toti ca daca jocul e nou trebuie asa multe resurse.Jocul a fost amanat pentru PC deoarece s-a lucrat foarte mult la optimizatiile lui.Jocul e foarte bine optimizat. Eventual poti folosii si n boster pentru jocuri.Bafta, sper ca acum te-am ajutat.