| valy19 a întrebat:

Ce parere aveti de Laptop HP 250G4 15.6" Intel Core I3-4005U 1.7GHz 4GB DDR3 1TB HDD Radeon R5 M330 2GB DVDRW?

3 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Foarte bun pentru orice altceva, dar nu jocuri.

| TeRogLasama a răspuns:

Procesorul e slab adica 1. 7ghz? Daca til iei o sa regreti ca o sa iti mearga prea greu jocurile sau desktopul.NU RECOMANDA
Uite unu mai bunicel
http://m.emag.ro/......D89FK7BBM/

| Sebastian67 a răspuns:

Este bun, eu iti recomand daca vrei sa joci jocuri ( merg destul de multe jocuri dar jocuri pana in 2013 ) să-ți iei u stand couler, este foarte bun si ajuta procesorul sa nu se încălzească, sa ai grija cu praful, să-l tii mereu într-o geanta când nu te joci pe el, sa ai grija si cu hdd sa nu busesti mereu laptopul sa nu apară bad-uri eventual iti recomand si niste aplicatii de monitorizare pentru procesor este bun aida 64 sau afterburner, pentru hdd crostal disk