| dJuNrEcOgNiZeD a întrebat:

Imi sacadeaza orice filmulet / videoclip pe youtube,trilulilu sau pe oricare site video existent, windowsul este proaspat instalat,calculator suficient de bun,internet suficient de bun, problema o am de aproape 1 an de zile, inainte mergea perfect, are cineva rezolvare la aceasta problema?

3 răspunsuri:
| AnduZisAlexandru a răspuns:

Placa video e de vina.

| thewildnath a răspuns:

Poate trebuie sa-ti updatezi Abode Flash Playerul.....incearca si sa-ti instalezi drivere mai noi la placa video.

| dJuNrEcOgNiZeD explică:

Abode Flash Playerul e actualizat la zi, iar placa video nu cred ca este de vina daca inainte nu facea figuri, am incercat si cu alta placa video si aceleasi probleme le am