| malina_9455 a întrebat:

Imi spune careva cum pot sa fac bani pe stardoll? plsssss

44 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Stardoll este un site de fashion asa ca ar trebui sa te inscrii la o prezentare de moda pentru inceput si apoi vezi ce se intampla mai departe.

| Adorable a răspuns:

Chiar nimeni nu a descoperit metoda cu StuffPoint? http://glasul-barfei.blogspot.ro/2013/07/cum-faci-bani-pe-stardoll.html Uitați aici! :) Am detaliat eu cum trebuie făcute puncte atât pe stardoll, cât și pe alte jocuri.

| Elena1234456 a răspuns:

Sunt unele jocuri speciale pe prima pagina.iti mai da si un banut pe zi.

| OanaG a răspuns:

Trebuie sa iti faci mai intai un cont, si dupa te va indruma instructiunile happy...astept fundita

Te pup :*happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna aidiul meu este beatrice_fermecata cand afli cum faci bani la stardolls imi spui si mie? te rog frumof!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot n`am inteles.cum trebuie sa faci bani pe stardoll.Cine vrea sa fim prietene pe stardoll.sa dea id de messbig grin).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu de mult timp asa ca nu pot sa te vajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ID-ul meu de messenger: robuvictoria
da-mi pe mess idul si parola ta si iti fac eu ca e complicat sa explic promit ca nu iti schimb parola sau ceva de genul asta daca vrei sa te ajut contacteaza-ma pe messenger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau id sa fim prietene pe stardolllbig grin corinah2o te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum? pe care playerne este doar play &eam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intai trebuie sa faci sex apoi sa faci caca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sati zic eu?
draga in fiecare zi primesti20 bani si fara sa faci nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall...mai e o modalitate dar trebuie sa dai bani adv eu nu am dat dar daca mai aveti idei plz ajutzatzima si pe mine ca eu sunt noua la stardoll si nu am pr nu stiu cum sa imi fac asta e idul meu roxy_pink_panter27

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum teinscri la o preezentare de modascr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alo un raspuns mai clar va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ma inscriu la o prezentare de moda in stardoll imi spuneti plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti bani in fiecare zi si pentru. a avea mai multi poti vota dintr-o mini lista ce iti apare in fiecare zi.
didimica (cont pe stardoll)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta fa chiar asa nu sti sa faci bani hahahahah! fraiero coara cu drag cea mai buna prietene a ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai mai mult pe stardoll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai +0 si dai play earm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog dka sti cum sa faci bani spune-mi si mie te rog te rog dau fundita la care ma ajuta plzz id meu alexandra.nasaudean

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplutongue.la mine la joc fac bani simplutonguel-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi spune si mie cum sa schimb parola pe stardoll?:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu se cel mai fine e explicat pe : http://romanian-stardoll-official.blogspot.com/......atori.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum iti bagi hainele la vanzare pe stardoll...va rog spuneti-mi si mie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi poate spune cineva cum pot sa-mi fac cont pe stardoll?
plssss mult de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la my account apoi play and earn si dati p o fta si o votati la suite, album si scenariu apoi va intoarceti la play and earn si dati p a patra imag si apesi p haina care iti plk si apoi la fl si cu a 5-ea imag

| PastilutzaColorata a răspuns:

Penultimu raspuns mo spart de ras am facut pe mine de atata ras LOL

| nonameih0000 a răspuns:

Eu sunt de mult pe site si nu stiu sa te poti inscrie la vreo prezentare intru zilni de 2 ani de zile. bani poti sa faci asa cum a zis wanna sau dand in stanga un scrie + 0 apoi pe butonul "play earn" alegi un joc si primesti 4 bani valabili azi si 1 ban care sta acolo pana ce il cheltui. cam atat.