| cristinica1234 a întrebat:

Hey! Dau funda mare si la celelalte voturi! STARDOLL... da... Imi poate spune cineva cum sa trimit un mesaj pe stardoll cum sa bag la prieteni si niste coduri pentru bani? Sunt Cryss_Cute. Mersi!

Răspuns Câştigător
| agirll a răspuns:

Aici poti sa-ti multe chestii GRATIS :'
http://how-to-get-free.blogspot.ro/ ca sa adaugi prieteni dai ''Add friend'' sic a sa trimiti mesaj dai ''trimite mesaj''d aca e pe engleza dai acolo daca nu lasi asa. Funda?:) P.S:nu sunt coduri ci metode prin site-ul de mai jos:)

5 răspunsuri:
| BeStMaN a răspuns:

Daca vrei bani nu poti deoarece este un joc online ai putea sa-ti iei un hack dar costa 2 sau mai multi euro

| cristinica1234 explică (pentru BeStMaN):

Si la celelalte intrebari rasp. te rog mult!

| cristinica1234 explică (pentru BeStMaN):

Si la celelalte intrebari?

| BeStMaN a răspuns:

Poti urma un tutorial pe net

| KarinaM a răspuns:

Poti intra pe chat si intrii la o petrecere acolo vor fii mai multi membrii si ii poti baga la prieteni daca te uiti la bara de sus unde poti scrie este in dreapta ceva unde scrie vizualizare nume acolo poti vedea numele membriilor care sunt la acea petrecere atunci si ii poti baga la prieteni.Dai la pagina mea si jos este o para unde scrie chat, prieteni si arata un plic dat pe chat daca vrei sa vb cu cei care sunt online sau dai prieteni daca vrei sa trimiti mesaj unul prieten care nu este online atunci. Sper ca te-am ajutat! :*