| malina_9455 a întrebat:

Imi spune careva cum pot sa fac bani pe stardoll? plsssss

44 răspunsuri:
| Mary12 a răspuns:

Pai! Trebuie sa vizitezi pe cineva si ii votezi covergirl, album si scenary, apoi votezi la catwalk si la fashiondesign. Am auzit ca sunt si neste jocuri dar u stiu care dau bani. Oricum, daca faci ce ti-am spus primesti 5 sd! Mult succes!

| Mary12 a răspuns:

Pai! Trebuie sa vizitezi pe cineva si ii votezi covergirl, album si scenary, apoi votezi la catwalk si la fashiondesign. Am auzit ca sunt si neste jocuri dar u stiu care dau bani. Oricum, daca faci ce ti-am spus primesti 5 sd! Mult succes! Contul meu pe stardoll este Mary1999Magic ...Viziteazam a plz... FUNDITA?

| malina_9455 explică:

Asa...si cum sa ma inscriu la o prezentare de moda?big grin

| GIAGIULIA a răspuns (pentru malina_9455):

Pe stardoll nu sunt prezentari de moda

| RalucaAllen a răspuns:

Pai! Trebuie sa vizitezi pe cineva si ii votezi covergirl, album si scenary, apoi votezi la catwalk si la fashiondesign. Am auzit ca sunt si neste jocuri dar u stiu care dau bani. Oricum, daca faci ce ti-am spus primesti 5 sd! Mult succes! Contul meu pe stardoll e StanciuRaluca. Viziteaza-ma daca vrei si ca sa primesti banuti voteaza-ma big grin Glumeam!

| LaviniaLavinitutza a răspuns:

Hei happy Contul meu este FlaviaHernadez daca vrei sa fim prietene si sa ne trimitem cadouri adauga-ma happy

| IndieBird a răspuns:

Http://stardollsioceascadeceai.blogspot.ro/
Cel mai nou blog romanesc pentru membrele Stardoll, arunca o privire :D

| wanna_7811 a răspuns:

Pai sunt vreo 4 jocuri pe pagina principala si daca le joci si faci un anumit scor iti da 5 banuti.doar ca ei expira in cateva ore.nu stiu exact in cat timp si doar un banutz poti pastra...adica nu expira... nu stiu daca ai inteles big grin

| LadyGagaKiss a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa votezi sccenarii, albume, fete(5/5)fete care pot deveni CoverGirl si haine, in acest fel poti face bani si iti adauga 4 plus unul gratis, astept fundita, mersi big grin

| ofataprietenoasa a răspuns:

Buna fetelor, vreau si eu sa stiu sa fac bani va rog frumos ca jocurile de la play ern sunt de imbracat si nu imi dauy bani! ajutor va rog multi!

| AlexandraAdela a răspuns:

Pai...depinde ce bani monede star poti face asa : sus in stanga iti arata ceva rotund si bifat ca este bine scuze nu stiu sa ma exprim :/ in fine dai pe ala si ati arata ce sa faci sa castigi monede star si stardolari poti face asa : conectandu-te la fb si iti da 5 stardolari daca ai facebook normal sau intrand pe stardoll pe fb si a 5 zi iti da 5 stardolari, sau te poti face ss, superstar dar cu euro si primesti stardolari depinde cati euro bagi atat stiu. Fundita te rog!? :* Sper ca te-am ajutatwinking.

| GagaDya a răspuns:

Pfff.pai in primul rand... daca vrei sa faci bani trebuie sa te duci la o fata acasa(oarecare)si vezi niste stelute (5 stelute),apesi pe una dintre stelute apoi te duci la album ii votezi albumul apoi la scenariu,si la prima pagina pe Stardoll, iti apare mai jos catvalk...dai click pe o fata de acolo si ti-a aparut un ban si nu in cele din urma in dreapta (langa catwalk)iti apar niste haine si pe una dntre hainele alea trebuie sa votezi. Daca esti ss(superstar)poti recicla si iti dai un banut. Sper ca ti-am fost de folos, pe mine pe Stardoll ma cheama Dyacleo.Succes cu banii!:*big grin

| Moldovanu_Medy_1998 a răspuns:

Pai poti intra pe Stuffpoins aceasta te ajuta cu toate trebuie sa strangi o suma de poins si dupa poti cumpara ce-ti doresti poti sa-ti cumperi si carduri pentru superstaruri...
Sper ca te-am ajutat! Funda te rog?! happy

| Cancel_Olivia_Violeta_1996 a răspuns:

CUM fac bani pe stardoll?