| scalaru a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum dezactivez hackshield-u de la metin2 ro?

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu poti. Daca il dezactivezi, atunci cand vrei sa intri in metin vei primi o eroare cum ca hackshield a fost dezactivat.

| scalaru explică (pentru Jipa95):

Pai atunci cum folosesc metin2 mod pl ca am vazut destui playeri care il folosesc?

| Jipa95 a răspuns (pentru scalaru):

Nu ma pricep la moduri, dar ti-am spus um sta treaba cu hackshield-ul asta. Pe astea oficiale nu il poti dezactiva. Incearca pe private-uri, alea de obicei nu au hack shield.

| scalaru explică (pentru Jipa95):

Nu e un mod, e un hack cu attack damage, fish boot etc., cumva trebuie sa il pot folosi

| Ghostplayer a răspuns:

Stergi hshield sin folderu cu metin. Si iti va merge!

| Jipa95 a răspuns (pentru Ghostplayer):

Pai si eu ce i-am zis bai. Daca il sterge, nu mai porneste jocul!

| scalaru explică (pentru Ghostplayer):

As vrea eu sa mearga asa laughing se pune la loc dupa ce rulez patch-u

| Uzi17 a răspuns:

Nu ai cum. Foloseste m2bob sau mod pl ca alea merg si cu hackshield