| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

Salutare merge sa dezactivez hackshield la metin2 ro sau us? Dau funda pentru un tutorial bun.

1 răspuns:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Trebuie sa faci bypass apoi sa stergi hackshield ceea ce e greu. dar incearca sa iei mt2bob (e un hack dar nu stiu daca are virusi sau nu) apropo bypass ala se downloadeaza iar el face ca atunci cand intrii in joc sa nu se mai incarce barele alea 2 de jos si sa nu verifice daca ai sters hackshield sau ai bagat coduri