| KoNeTi a întrebat:

Imi spuneti niste jocuri faine pentru PC? Vreau cate 10 din fiecare gen: Aventura, Actiune, Racing etc.
Mentionez ca am 1GB RAM si 1, 6Ghz, 256 MB placa video si Win7 32 bit. As vrea cat mai multe jocuri daca se poate

DAU FUNDA! Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Raptop a răspuns:

Mass effect 2/3, Metro 2033 sau Metro dying light, XCOM: Enemy Unknown, Warcraft 3, seria Need for speed, Batman Arkham City, seria Call of Duty, seria GTA, seria Bioshock, Tomb Rider, Darksiders 1 si 2, seria Saints Row, Farcry 3, Hitman Absolution, seria Assassins creed, Borderlands 1 si 2, Sleeping dogs, Max Payne 3, Elder Scrolls: Skyrim, Battlefield 3, Deus Ex Human Revolution, The Witcher 2, Magicka si Satrcaft 2.
Jocurile acestea le recomand eu, acuma tu decizi ce vrei.

| KoNeTi explică (pentru Raptop):

Adevarul e ca la Hitman Absolution cu 1 GB RAM l-as putea da la cerintele maxime straight face