| Mada9629 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum bag pe youtube un fisier audio ca videoclip, am o carte audio si vreau s-o bag pe youtube si as vrea sa adaug niste poze in clip dar habar n-am cum, Funda!

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa folosesti Windows Movie Maker, e usor de folosit.

| Mada9629 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Si dupa aceea cum il bag pe youtube ca eu am incercat si n-am reusit

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru Mada9629):

Fisierul creat o sa fie de tip avi. sau wmv., formate acceptate de Youtube. Youtube-ul nu accepta fisiere de tip mp3.