| miruna20002 a întrebat:

Imi spuneti va rog ce jocuri online gen pandanda, panfu, club penguin sti?

Răspuns Câştigător
| DavidTTwowTT a răspuns:

MoshiMonsters:ladypopular:ClubPenguin.DIn toate acestea eu ti'as recomanda MoshiMonsters e foarte foarte tare laughing a si mai e si fermarama sunt super jocuri si eu ma joc si am 14 ani niciodata nu esti prea mare! bafta big grin

8 răspunsuri:
| DavidTTwowTT a răspuns:

MoshiMonsters; Metin2; PerfectWorld; CityOfHeroes; 9dragons; LadyPopular...etc...Bafta big grin

| miruna20002 explică (pentru DavidTTwowTT):

Mersi de jocuri dar ma refeream la dinastia ce nu trebuie dawlandate

| miruna20002 explică:

Jocuri ce nu trebuie sa le dawlandez

| miruna20002 explică (pentru DavidTTwowTT):

La moshimonster nu pot sa-mi fac cont

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru miruna20002):

Pot sa-ti fac eu cont, tu doar imi dai id'ul tau, fara parola, bineinteles, si eu iti fac.De ex-numele contului:Miruna20002
-Parola:imi zici tu una, si dupa ce iti fac un cont poti sa o schimbi.si am nevoie de id'ul tau pentru ca imi va cere ceva de genu.
-EmailAdress:si eu trebuie sa completez. Dupa aceasta vei primi un email de confirmare si totul e OK daca nu intelegi ceva imi zici.big grin

| miruna20002 explică (pentru DavidTTwowTT):

Problema e ca n-am email

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru miruna20002):

laughing fa'ti si tu unulbig grin te ajut daca vrei laughing

| miruna20002 explică (pentru DavidTTwowTT):

Pe compul meu nu ma lasa sa-mi fac cont de gmail

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru miruna20002):

MoshiMonsters:ladypopular:ClubPenguin.DIn toate acestea eu ti'as recomanda MoshiMonsters e foarte foarte tare laughing a si mai e si fermarama sunt super jocuri si eu ma joc si am 14 ani niciodata nu esti prea mare! bafta big grin