| tyna00 a întrebat:

Imi spuneti va rog si mie de unde pot lua haine gratis pe stardoll; am urmat instruktziunile unora dar nu merge, nu primesc nimic. Dar cum se foloseshte proxy manual? sad sad

5 răspunsuri:
| PeacEx333 a răspuns:

Haine gratis aici : http://stardollswan.blogspot.com/ iar Proxy Manualul se foloseste cu mai multe... adica cu Google Chorme, Internet Explorer, Mozilla Firefox. http://stardollswan.blogspot.com/search/label/Proxy%20Manual Aici iti arata cum sa le folosesti pe toate 3 :) Daca imaginile nu se vad bine, mareste-le apasand pe ele :) App si Siteul este in romana :D fundita?

| AnnaMaryStar a răspuns:

Pai eu stiu cum sa ei haine free si pe ce site. daca vrei imi poti da numele si parola si ti e iau eu.id meu este anutzyk.anutzyk.nu sunt hack-er, promit sa nu iti fur contul pentru ca stiu ce inseamna sa ti se fure contul, si mie mi s-a furat contul o data.

| MaryNepotu a răspuns:

Vand joc de gen triburile , the west , foarte ieftin (3-10 euro ) . Contact la sponsoru_sponsorilor .