| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Imi trebuie 5 euro ca sa cumpar ceva dintr-un joc si am ca optiuni de plata:paypal si paysafecard cum se folosesc?

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Paysafe e mai simplu, e un bon fiscal, pe care ai un cod, iar acel cod contine bani.La magazinele alimentare sau in mall uri, mega image si in super market uri, gasesti o masinarie unde bagi bani si iti reinarci telefonul si alte lucruri, cum ar fi paysafe ul.Bagi 25 lei (5 euro), si acolo selectezi sa ti dea paysafe de 5 euro.Cum am spus mai sus, vei primi un bon fiscal, ca si la cumparaturi, iar pe el este un cod, pe care il bagi acolo la joc.