| xDanyxDany a întrebat:

am cumparat un paysafecard de 50 lei, cu el voiam sa cumpar counter strike global offensive de pe steam iar pretul lui era de 11 euro adica 48 lei si cand bag pinul, hopa, imi mai trebuie 0, 30 euro, intrebarea mea e, mi-a luat banii de pe acest paysafecard sau ii mai am, si are un termen de valabilitate sau pot sa-l folosesc iar cand se face o reducere? Si inca o intrebare, nu stiti cand se face reducere la joc? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| cezarultau a răspuns:

Asteapta o reducere la joc, odata la luna au reducere, eu l-am cumparat cu 5euro.

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Nu ti s-au luat banii! Poti sa cumperi altceva cu ei.