| maruneakflorin a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar cs go cu paysafecard dar pentru al cumpara imi trebuie 14 euro si am fost la un magazin unde avea paysafecard si mi-a zis ca imi poate da doar in lei paysafecard si as vrea sa stiu daca paysafecard se poate da si in euro sau pot lua in lei si sa-mi cumpar cs?

1 răspuns:
| Marin_Constantin_1905 a răspuns:

Paysafecard nu se da in euro.Du-te la un magazin de schimb valutar si schimba acei euro in lei. Daca nu ai varsta necesare pentru a schimba banii, roaga un adult.