| IoanaIrina2000IntreabaCeva a întrebat:

Imi zice cineva de ce eu cand intru pe un sever Minecraft, nu pot sa sparg blockuri sau sa pun blockuri. Ma enerveaza. Daca sparg unul se face la loc si nu stiu ce are. Dau FUNDA! sad happy

2 răspunsuri:
| EleMenTs a răspuns:

Probabil ca serverul are BLOCK DE PROTECTIE in locul in care esti tu, deci incearca sa te indepartezi /warps, sau posibil ai lag, sau serverul are...

| EleMenTs a răspuns:

Probabil ai lag, sau zona in care esti, este protejata, pentru a nu fi grieferi