| bogdanelfight a întrebat:

Imi zice si mie cineva cum pot introduce alte coduri la sims 3 de ex:set age, set career, shazoom, make me friends for me. Pot introduce doar codurile motherlode si testingcheatsenabled true/false.Si as vrea sa pot introducele celelalte coduri. Funda promit 100%

1 răspuns:
| Girl72 a răspuns:

Păi, dacă spui că poţi introduce doar motherlode şi testingcheatsenabled true/false. nu ştiu care ar fi problema.
Dar dacă foloseşti aceste 2 coduri, eu zic că nu mai ai nevoie de altul. happy
Cu testingcheatsenabled true poţi face practic orice. Cu acest cod poţi face şi efectul codurilor precizate de tine ( adică set career, make friends for me, poţi şi să controlezi nevoile Simşilor). Pentru a seta o carieră pentru Simul tău (şi partea bună este că poţi alege şi nivelul carierei. Adică dacă vrei în muzică, îl poţi face Superstar instant.) trebuie să apeşi pe Shift şi în acelaşi timp să dai click pe mailbox (cutia poştală). Şi acolo ai opţiuni happy. Succes!