| marius7122 a întrebat:

Imi zice si mie cineva niste jocuri shooter dar fara cerinte mari de sistem ( exceptand cs sau serious sam ), DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GinGinHan a răspuns:

Battlefield 1/2, cod 1/2/3/4, medal of honor paciffic assault / airborne, Fear 1, gta sa / vc / 3, prey, swat, max paine, hitman 1/2/3 si poate si 4, si cam atat imi trec prin cap acum

2 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Battlefield 2, Call of Duty 4, Medal of Honor Airborne, Call of Duty 2,

| MasterMirror a răspuns:

Incearca Fear 1 sau 2 depinde care iti merge...e shooter super tare. Daca nu iti merg astea incearca Halo Combat Evolved