| PuffuDement a întrebat:

IMVU! De ce nu pot face credite cu meet me? Am urmat toți pașii, am făcut contul, am transferat. Am doar 63 de credite pe contul meu. Si am 403K și nu merge. Imi apare cu minus (-100000 si -500) in ambele parti. Am facut alt cont si pe acel cont pot sa transfer. De ce pe contul meu nu merge? Fundita.

4 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Nu mai merge metoda de facut credite cu MeetMe

| xDCiufix a răspuns:

Cu meet me am incercat si eu. Dar nu mi-a dat niciun credit. Nu stiu de ce

| xDCiufix a răspuns:

Mhhm... acum am aflat de ce nu mai merge. E o limită de 5000 de credite. Dacă o întreci, nu mai ai voie să faci.

| SakuraTekura a răspuns:

Trebuie sa astepti 24 de ore dupa ce ai transferat de pe meetme, ca sa poti sa faci din nou bani. :o