| AndreeeMariii a întrebat:

Buna TPU:*
Cine joaca imvu imi poate spune si mie cum sa fac credite cu Meet me fara sa dau numarul de telefon, adica cand fac un cont pe imvu pentru a transfera creditele pe contul meu de Meet me la acel cont cand ii fac cont de Meet me cere numar de telefon si pe al meu l-am dat si daca imi mai scriu spune ca exista dejastraight face si fara numar de telefon nu pot creea contul de meet sa imi transfer creditele pe contul meu de meet me ca apoi sa le transfer pe contul meu de imvu.
Cine ma poate ajutapuppy dog eyes, are funda si vot!
Va rog sa raspundetii repede deoarece am nevoie de credite, multumesc anticipat >TPU:

Răspuns Câştigător
| Alexyyyyszz a răspuns:

Buna. Din pacate nu se poate, doar daca ai un cont mai vechi de meetme.com. Insa, vreau sa iti spun sa ai grija ca imvu are multi virusi si ti se poate strica calculatorul, mie mi s-a intamplat de 2 ori si e groaznic. Adauga-ma: avatars.imvu.com/xxmaryxx29

1 răspuns:
| xXKidda a răspuns:

Nu poti sa faci fara sa dai nr. de telefon, dar e ok si asa iti vine un cod pe care trebuie sa-l scrii, asta e toata treaba. Dar de cateva zile nu se mai pot transfera credite pentru. ca se vor modifica ceva metode noi pe imvu thinking In fine nu poti sa-ti faci cont fara sa dai nr. de telefon.