| ZuZuBolunda a întrebat:

Deci, stiu ca sunt o multime de intrebari la fel cu a mea dar... Uiteo pe a mea laughing Ma joc imvu de vreo 2 luni. si imi faceam credite cu meet me 1500/zi pana intr-un timp cand parola de la contul de meet me nu mai mergea... am facut alt cont de meet me am mers in ziua aceea iar a doua zi cand sa fac din nou, contul nu mai era bun straight face.Aaa... da am incercat sa fac si cu metoda refer a frined dar nu-mi merge =].I N T R E B A R E :Nu stiti alte metode pentru a face credite gratis pentru imvu in afara de : refer a friend, meet me dar care sa si functioneze. App dau funda. big grin

1 răspuns:
| teo6dia4c99 a răspuns:

Cu Petwinking laughing. uita-te la video, sau descarca programe, sau da like la imvu pe facebook.
Cam atat.