| tavy06 a întrebat:

In acest weekend am fost la tara. Astazi cand am venit pe PC erau instalate mai multe lucruri de genul : AnyProtect(antivirus cred ), ADconverted, si alte tampenii pe care eu nu le instalasem. Le-am dat uninstall pentru ca imi mergea greu internetul(mozilla), imi umplea pagina cu reclame. Insa au inceput sa se instaleze din nou. Le-am dat unisntal inca o data am dat uninstall si la mozilla si la-am reinstalat. Acum merge ok dar nu stiu ce are. Daca se instaleaza din nou ce sa fac? Mentionez ca am windows 7
Funda!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FlorinIsc a răspuns:

Cand instalezi si tu ceva, fii atent si da custom install, ca daca dai next ca disperatul iti instaleaza impreuna cu jocul/aplicatia si alte 100 de tampenii!