| BeyondTheDarkSun a întrebat:

In afara de test drive 1, 2 si nfs-urile ce jocuri care au vedere la volan si in care pot juca cu volanul stiti? Medalie+Vot!

Răspuns Câştigător
| AlynnDeeJay a răspuns:

Dirt1,2,3,Race Driver Grid,Driver San Francisco, Race 07, Euro Truck Simulator (livrezi marfa cu camioanele) German Truck Simulator, Formula 1 (toate seriile), Speed Challenge Racing, Richard Burns Rally si cam atat stiu. Acum primesc medalia+funda? big grin

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Dirt,dirt 2, dirt 3

| MioaraParalescu a răspuns:

Sper sa imi dai fundahappyDriver San Francisco.Asta se poate si cu volan si fara.

| cutare9999996 a răspuns:

Incearca Nascar 2003 ala e misto tare cu volanul dar mai e si Americans Big cu camioane (asa cred ca se scrie)