| raz1720 a întrebat:

In euro truck simulator 2 se intampla ca nu mai porneste camionul si se inchide si se aprinde si nu pot pleca de pe loc ce inseamna asta ce trebuie sa fac sa mearga

3 răspunsuri:
| Adytzzuy a răspuns:

Uita-te daca mai ai benzina si daca nu mai ai suna la 112 sau trage frana de mana
FUNDA?

| raz1720 explică (pentru Adytzzuy):

Da le am nu asta este problema. merg merg cu camionul si dupa acea imi arata ca este botit tot si cand am inceput cursa nu era botit si nici nu l-am botit stii ce va ce se intampla

| Adytzzuy a răspuns (pentru raz1720):

Mmm nu prea stiu dar salveazati salvarile si descarca-l din nou de aici http://euro-truck-simulator-2.en.softonic.com/