| TrollFace1234 a întrebat:

In GTA San Andreas dupa o jum de ora de joc imi da ceva cu don't send ca raspuns ce sa fac? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Bogdanmb a răspuns:

Atunci uita-te la cerintele de sistem sa-r putea sa nu le indeplinesti in totalitate sau poate ai ceva cu placa video sau calculatorul

3 răspunsuri:
| Bogdanmb a răspuns:

Ii o eroare, nai ce sa fa-ti uninstaleaza jocu si instaleazal de altundeva ca daca il instalezi tot de unde l-ai instalat prima data s-ar putea sa iti mai apara eroarea din nou

| TrollFace1234 explică (pentru Bogdanmb):

De la oricine iau jocul imi face la fel si nu numai mie si la alti prieteni de ai mei oricum mersi happy

| TrollFace1234 explică (pentru Bogdanmb):

Cerintele de sistem erau problema mersi

| Bogdanmb a răspuns (pentru TrollFace1234):

Atunci uita-te la cerintele de sistem sa-r putea sa nu le indeplinesti in totalitate sau poate ai ceva cu placa video sau calculatorul