| Myr3ll1994 a întrebat:

De ce cand fac misiuni in gta san andreas imi iasa afara si imi arata eroarea aia cu don't send si send error. Am instalat din nou jocul si tot asa face. Cum pot sa scap de aceasta problema?

8 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

E jocul modificat si are unele erori. Incearca sa-l cumperi, sau, macar sa-l piratezi de pe un site pe gta san andreas cel original.
Bafta!

| BoRnY a răspuns:

Salut! Asta inseamna ca ori nu ai cerintele jocului indeplinite, ori jocul are bugg-uri. Incearca altul. Fundita?

| cosmin0116 a răspuns:

Cine stie poate jocul are virusi sau e calculator tau e virusat, pana la urma pana si u site cum ar fi facebook iti face virusi daca iti trimite unu poze si tu le deschizi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma alea sunt de la calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi da o eroare cu don't send la misiunea acea cand tb sa tunez masna sa pu arcuri sau ce dracu tb sa ii fac nu e de la virusi nici pc meu nu e de vina jocu pare sa fie cel bun toti zic ca e cel bun fara modificari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi da aceeas eroare la gta3 la aproape sfarsitu joculuisad pls ajutati-ma si pe mine... ce tr sa ii fac?

| Ra1NbOw24 a răspuns:

HostName: || ManiacX || Server On Unban All (0.3x) ||
Address: 89.46.222.149:7777
Players: 8 / 150
Ping: 23
Mode: GodFather v2.5
Map: San Andreas goo all 10 on +1 ora

| Iriminescu_Robert_1992 a răspuns:

N-ai cum e din gta trebuie sa iei altu