| Suhi a întrebat:

In GTA San Andreas Multiplayer, cum fac sa stau langa sofer? Adica cand intru in masina, sa nu-l dau laoparte. Doar sa stau langa el. Fast please!

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Cosmin_1989 a răspuns:

Apesi Tasta G

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu nu stiu dar poti sa-mi zici cum pot sa downloadez gta san andreas multiplayer, trebuie sa am gta san andreas deja instalata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata stiu trebuie sa fii intro grupa si se poate urca si 4 si 6 in masina depinde cate locuri sunt

| ZeHelp a răspuns:

Apesi pe tasta G.

| Psycho777 a răspuns:

Te duci langa usa din dreapta de langa sofer si apesi G. Apoi, daca vrei sa iesi pe geam cu arma si sa tragi, apesi tasta H. Enjoy ^_^

| Garfil2 a răspuns:

Te duci langa usa din fata de langa sofer si apesi G.