| zaloz a întrebat:

In jocul 4storyEg cum pot face plus ?ca mie imi esueaza tot la +5 (ca rog trucuri sfaturi,hack orce)

1 răspuns:
| BrokenInside a răspuns:

Daca esueaza la +5 nu mai investi in enchantment(in imbunatatiri daca nu sti eng), pe nici un joc niciodata nu vei gasi un hack pentru bani sau cash sau enchant, pentru ca acel hack e folosit de hackeri profesionisti care stiu ce fac si si le fac singuri, dar tu mai bine nu te incurci cu hackuri, risti ban parmanent, cel mai bine e sa strangi bani si sa iei ceva +9 sau +10 (nu stiu care e limita)