| flavi56 a întrebat:

In jocul World of warcraft mists of Pandaria deunde imi iau animal (sunt razboinic) care raspunde priumu correct ia fundita

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Nu prea are sens ce zici tu acolo.
1.Prin animal vrei sa zici companion (din ala micut care umbla dupa tine) sau pet (din ala care te ajuta in lupta)?
2. Zici ca esti razboinic.Adica warrior da? Nu de alta, dar mai incurca lumea clasele.Am intalnit persoane care ziceau "razboinic" la paladin.
Te intreb pentru ca doar vanatorii (hunter) pot avea pet-uri care te ajuta in lupta. Daca esti hunter primesti pet de la inceput.Deci daca vrei "animal" trebuie sa-ti faci un hunter.
Poti sa ma adaugi in lista de mess: sound. of_rock si te ajut cu orice.Joc de 3 ani si am experienta, mai ales cu hunterii.
Succes!

| flavi56 explică (pentru Kriss96):

Mersi vei primi fundia

| flavi56 explică (pentru Kriss96):

Aa da nu merge id de mess baga tu panisher192000

3 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Vrei sa iti iei mount sau pet ( companion )