| DamianHîrciogul a întrebat:

Un laptop de,, gaming" in jur de 2500lei? Msi cx62 7ql i5 940mx e ok?(Ma joc lol csgo gta5 jocuri basic)

-Funda-

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pai nu prea isi merita banii dar adevarul e ca mai bun de asta la atatia bani nu gasesti! Apoi asta nici nu e de gaming...
Alea de gaming costa mult mai mult dar daca nu ai bani ai putea lua una resigilata care sunt la fel de bune, de exemplu asta de aici care e de 10 ori mai bun decat cel ales de tine si costa mai mult cu 200 lei si mai e si de gaming, Link:
https://www.emag.ro/......DHB3SNBBM/

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pune un link ca sa vad toate detaliile! LOL si CsGo sigur merg dar GTA5 nu pot spune pana nu vad mai multe detalii!

| lpavel a răspuns (pentru DamianHîrciogul):

O sa mearga si GTA5 dar pe LOW spre Medium maxim!

| DamianHîrciogul explică (pentru lpavel):

Isi merita bani? Sau pot gas ceva mai bun?

| lpavel a răspuns (pentru DamianHîrciogul):

Pai nu prea isi merita banii dar adevarul e ca mai bun de asta la atatia bani nu gasesti! Apoi asta nici nu e de gaming...
Alea de gaming costa mult mai mult dar daca nu ai bani ai putea lua una resigilata care sunt la fel de bune, de exemplu asta de aici care e de 10 ori mai bun decat cel ales de tine si costa mai mult cu 200 lei si mai e si de gaming, Link:
https://www.emag.ro/......DHB3SNBBM/