| Benn12 a întrebat:

In TruckerMP (ETS 2 ONLINE) am o problema la oferte de curse.
Dupa ce termin prima cursa cu contul nou si vreau alta cursa. spune ca nu mai sunt curse, nu mai poti lua remorci.Si nici n-am camion propiu.CE FAC?

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Salut! In timpul cursei incearca sa dormi. Acum TruckersMP nu functioneaza dar atunci cand va functiona iti vand un pont. Pe la level 3 parca iti poti cumpara SKODA, iei imprumut vreo 50k, cumperi Skoda apoi intri pe single player (dai pe steam apoi pe joaca), cand intrii pe single Skoda se transforma intr-o Scania R420, o utilizezi, apoi o vinzi pe 120k si astfel iesi in profit, cu vreo 70k, te duci iar si cumperi inca o Skoda, iar o vinzi pe 120k si tot asa, poti lua si mai multe. Ca sa iti dea intr-un final cursa trebuie sa tot iesi ba de pe truckers ba te pe jocul pe single pana iti va da una, daca tot nu da, cumpara un camion da sleep in el si bani oricum te-am invatat sa faci. Daca nu vrei sa faci asta, atunci cand iti va da cursa, inainte sa duci cursa baga-te la sleep si astfel bug-ul va disparea. Mult succes! P.S experienta si bani faci tot cu Skoda. Ai curse de 40-50k pe distante mai scurte, daca pe o cursa cu un camion iei 12k, pe o cursa cu rulota (caravan) iei cam 30-40k, ai grija cand iei quick-job cu un camion sa nu aiba trecut caravan caci astfel vei lua kick. Sfaturile mele te vor ajuta sa te pui repede pe picioare, in timp ce faci asta cu Skoda sa nu uiti sa-ti faci un garaj plin de camioane cu sofer, astfel cand stai la sleep sa faci si banuti.

2 răspunsuri:
| Fury12 a răspuns:

Sal.Ma poti ajuta si pe mine sa imi fac un cont de TruckersMP.Dau funda!

| Benn12 explică (pentru Fury12):

Trebuie sa ai Steam. Apoi Îți faci un cont pe TruckersMP, trebuie sa joci 2 ore ETS 2 pe Steam. Instalezi TruckersMP, Îl deschizi, Te loghezi,
Selectezi un server, și gata