| florinn14 a întrebat:

In urma cu 2 ani am postat pe YouTube un videoclip de peste 2 ore, doar cu poze, fara sunet. Acum o saptamana am postat alt videoclip de 50 de minute, la fel, doar cu poze, fara sunet. Am observat ca in cazul videoclipului postat acum o saptamana, in contul meu YouTube, in VideoManager, daca apas pe sagetica de langa butonul Edit imi apare butonul Audio cu ajutorul caruia am reusit sa incarc o melodie peste videoclip. In cazul videoclipului incarcat acum 2 ani, nu apare acest buton Audio. Stiti cumva cum pot adauga sunet peste un videoclip postat pe YouTube? Rasplatesc raspunsul care ma ajuta. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| electrizant0930 a răspuns:

Cele mai vechi videoclipuri de acum 2 ani nu merg deoarece pagina home youtube era altfel iar acum au editat-o. sper ca ti-am fost de ajutor.