| chiftelutacrocanta a întrebat:

Buna am o mare problema, si mi-e frica sa nu fac puscarie din cauza asta.De mult, cand aveam vreo 16 ani,am postat pe youtube un videoclip editat de mine cu o fata numita Alexia, pe care n-o cunosteam.Pe fundalul videoclipului era si o muzica,dar azi nu mai apare melodia,si mi-e frica sa nu fie vreo reclamatie grava care sa ma bage in puscarie,pur si simplu is tare nelinistit.

Cand intru pe videoclip,imi apare acest mesaj:

Acest videoclip conținea o înregistrare audio protejată prin drepturi de autor. Din cauza revendicărilor unui proprietar de drepturi de autor, înregistrarea audio a fost dezactivată.

Credeti ca pot primi amenda pentru asta sau sa intru chiar in puscarie?

Faza e ca mi-am uitat si parola pe contul youtube,si nu am cum sa sterg videoclipul,as putea sterge cumva videoclipul?

Va rog,orice sfat e bine venit, pur si simplu mi-e frica sa nu intru in puscarie sad

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu man ceea ce ai pus incalca regulamentul daca repeti te baneaza simplu, ce tampenie ai uplodat?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu intri nici unde stai calm

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu te baga nimeni in puscarie fi calm si eu am patit asa ceva

| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu man ceea ce ai pus incalca regulamentul daca repeti te baneaza simplu, ce tampenie ai uplodat?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La toate prostiile ce se posteaza pe youtube tu asa gandesti? Nu patesti nimic man. Stai calm.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu vei pati nimic atata timp cat fata nu va face plangere la politie. Iar daca nu a facut pana acum, esti in afara oricarui pericol. laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| xxnpc a răspuns:

Nu patesti nimic, pur si simplu ai adaugat o melodie cu drepturi de autor iar cei la YouTube au sters-o de pe fundalul videoclpului.