| SpikeSpigel a întrebat:

In vara imi iau un PS3, si acum ma uitam si pe la xbox. Am vazut cateva oferte de xbox si ma gandeam sa iau un xbox daca este. Eu vreau sa il iau doar pentru ca il pot moda. Si daca il modez si imi fac CD-uri cu jocuri aveti vreo idee cum pot sa fac rost de gold free

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Odata modat nu mai merge sa te conectezi la internet ce e ala gold free?

| SpikeSpigel explică (pentru mgtow):

PS3 daca il modezi stiu ca nu mai merge la net. Dar daca ii bagi ultima versiune de firmware merge oare? Oricum. la xbox ca sa te poti juca online trebuie sa platesti niste bani pe luna la 3 luni sau 12. Iar acesta se numeste xbox gold.

| mgtow a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Nu pot altfel ti se blocheaza consola, o modezi si adio internet.

| SpikeSpigel explică (pentru mgtow):

La PS3?

| mgtow a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Da si xb

| SpikeSpigel explică (pentru mgtow):

La xbox nu e asa. Daca te duci la cienva care stie sa o modeze o face TUN. Nici nu iti dai seama. Oricum, imi iau xbox 360 si-l modez si imi cumpar gold