| anonim_4396 a întrebat:

In World of tanks cum poti face mai repede bani si exp. adica ceva strategi in lupta? o modalitatehappy

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

1. Cumperi cont premium.
2. Dai cit mai mult damage sau joci ca passive/active scout foarte bine (asta merge de pe la tier V in sus, in functie de tancurile cu care joci, par example T21 sau Leopard).
3. 1+2 = win

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni nu m-a ajutat, mai bine nu mai lasati raspunswinking si nu nu sunt reviwuri pe yt

| 0x11111051 a răspuns:

Review-uri pe YouTube nu sunt? Eu ma joc pe versiunea rusa. Acolo stiu ca sunt multi care fac reviews.