| RaulB1997 a întrebat:

Stiti cumva daca exista vreo modalitate de a recupera un cont banat pentru 3 luni pe World Of Tanks mai repede? Un hack sau...nu stiu.

3 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Nu exista chiestii de genul asta le spargi serverul si iti modifici tu pedeapsa daca esti in stare. Ma intreb ce ai facut de ai luat ban 3 luni. Ai incercat sa bagi gold pe gratis? Ai bagat hack-uri ca esti praf si vrei sa trisezi sa joci mai bine sau ce? M ai facut curios.

| RaulB1997 explică (pentru Bobby711):

Nu ma omule, am distrus un coechipier, pentru ca sunt praf.Cum naiba sa incerc sa bag gold? E greu pentru tine sa iti dai seama, nu?

| Bobby711 a răspuns (pentru RaulB1997):

Nu ai cum sa iei ban 3 luni bani ca ai omorat un coechipier. Daca traci in coechipierul tau de 3-4 ori primesti ban 1 zi sau cateva ore. Daca tragi in el de 2-3ori de face albastru cat timp esti albastru nu poti sa faci misiuni indiferente de ce tip de misiune reusesti sa o faci. Ban indelungat primesti daca folosesti hack uri stai calm ca sunt o multime pe net care zic ca iti baga nu stiu cat gold free. Si daca folosesti moduri ilegale poti primii ban indelungat sau chiar permanent. Bine acum daca iti omori coechipierii in continu iar si iar si iar e posibill dar 3 luni pentru un singur coechipier omorat chiar si daca iti dau aia report mi se pare overkill. Am luat si eu ban 1 data eram in m2light ala de tier 2 cu tunul ala mitraliera s a bagat un idiot in fata mea de la mine din echipa si ban direct 24h nu 3 luni rolling on the floor)) prin urmare e clar ca nu ai luat ban doar pentru atat poate omori unul care are putin la viata fara sa vrei si tot nu iei ban cel mult te face albastru so yeah...imi e imposibil sa cred ce imi zici. Iar daca am dreptate si foloseti hack uri atunci ai primit ce meritai si bine ar fi sa nu incerci sa scurtezi din timp prin nu stiu ce metode gasesti tu pe net ca poate iti prelungeste perioada