| PeresBogdan1999 a întrebat:

Inainte sa imi reinstalez windows-ul, PES 2011(Pro Evolution Soccer) imi mergea perfect dar acum de cand mi-am reinstalat windows-ul imi merge sacadat pana si meniul jocului.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SecretColors a răspuns:

Probabil e de la windows din cauza ca pc tau e putin slab si windowsu e de tip nou si din acest motiv windowsul consuma mai multe resusrse si D-aia iti merge tine sacadat Incearca sa iti reinstalezi un alt windows dar sa ai grija sa nu fie modificat sau sa aiba alte chesti prin El.Succeswinking[Funda?]

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza driverul la placa video.

de asemenea, sper ca ai reinstalat jocul din nou dupa ce ai reinstalat windowsul.

| XxCataGramaxX a răspuns:

Poate nu ii driveru video bun happy

| denimica09 a răspuns:

Pai simplu schimba windowsul sau daca nu inseamna ca are firusi