| AlyLov3 a întrebat:

Incerc sa imi fac o prezentare de pe blog. spot dar imi tot apapre o eroare si zice sa indepartez textul marcat deoarece contine limbaj vulgar dar eu nu am sris nimic vulgar! 1 Ma puteti ajuta?/ Dau funda la primul arspuns corect! Plzz am nevoie repede de ajutor!

Răspuns Câştigător
| GabyB94 a răspuns:

Vezi ce setari ai. Daca ai limba engleza si scrii 'cum' in limba romana s-ar putea sa-ti eroarea asta - Googel nu e cel mai destept cand vine vorba de limbi straine.

| AlyLov3 explică (pentru GabyB94):

Mersii dar am gasit solutia inainte de ami raspunde! iti dau funda pentru ca fix asta era greseala big grin

1 răspuns: