| cosminace a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor cand incerc sa intru intr-un joc imi da o eroare (Video memory) e de la placa video imi puteti zice va rog ce sa fac?
dau funda!

7 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti spune mai exact ce eroare primesti?

Răspuns utilizator avertizat
| YoChriss a răspuns (pentru cosminace):

Pai daca inainte mergea inseamna ca nu e placa video de vina. Reinstaleaza-ti windowsul si spune-mi ce placa video ai si daca ai schimbat-o.

| YoChriss a răspuns (pentru cosminace):

Daca ai Windows XP dai pe Start-> Run/Executare-. scrii dxdiag si vezi ca iti apare acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| Al3xinio a răspuns:

Pai despre ce joc este vorba? si ce placa video ai? ai putea cauta pe net cerintele jocului, si vezi daca suporta placa videowinking funda?big grin

Răspuns utilizator avertizat