| Marius_Ardeleanu_1982 a întrebat:

-Intel(R) Core(TM) 2Duo CPU t5800 @2. 00Ghz
- 3.00 GO rami
ati mobility radeon hd 3650
deci pe care windows sa folosesc…mersi mult pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| polistupaul a răspuns:

Windows 7

| Marius_Ardeleanu_1982 explică (pentru polistupaul):

Care ca sunt multe..si de cati biti?

3 răspunsuri:
| brianemil a răspuns:

Acum depinde la ce vr sa il folosesti. daca vr sa il folosesti pentru distractie si gaming iti recomand windows xp pentru ca nu manca asa multe resurse, daca vr pentru business sa alte din astea windows 7 professional 32 bit

| Petcu_Iulyan_1998 a răspuns:

Ti-as recomanda sa bagi win xp sp3, dar daca vrei sa fi mai la moda, baga windows 7 professional sau ultimate (pe 32 bts!) Deci pe win xp o sa mearga mai bine. (Zic eu) Daca iti cumperi un procesor i5, i7, si o placa video mai performanta oo sa mearga ca lumea toate windows-uri-le posibile happy Sper ca te-am ajutat! Bafta!