| anonim_4396 a întrebat:

Am vreo sansa sa imi mearga GTA V?
3.00 GB RAM
HDD: 500 GB
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU
OS: Windows 7 Ultimate 32-bit
Placa sunet: DirectX 11
Placa video: ATI Mobility Radeom HD 3650
Am vreo sansa sa ma joc GTA V? Unii au spus ca da, dar eu nu cred ca merge.

Răspuns Câştigător
| ArchWord a răspuns:

Nu, nu o sa iti mearga. Vrei sa stii de ce? Uite : PS(Daca vrei sa mearga trebuie sa investesti), ce iti trebuie? : Quad-Core Processor, X64 Bits Windows 7, Placa video minimum de 1gb dar placa de gaming nu de altceva si min.5 gb ram

| AnnonymousName a răspuns (pentru ArchWord):

Key. mersi happy Lasa. raman la GTA San Andreas cu moduri rolling on the floor

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Mi se pare ca e 64 bit only, deci clar nu.laughing

| AnnonymousName a răspuns (pentru Ineys):

Aia pot sa schimb.

| Ineys a răspuns (pentru AnnonymousName):

Nu, nu poti schimba, iti trebuie mai multa memorie RAM si un procesor capabil de x64 bit.

| AnnonymousName a răspuns (pentru Ineys):

Am...