| adytza_6401 a întrebat:

Intrati pe cel mai tare server de Metin2. Metin2 montanadc! Retelele : Metin2_montanadc_1 (se adauga noi retele pana la 100 daca se umple) Parola:1 (la toate) MC: 5.242.146.6 Register: http://5.242.146.6 (Atentie trebuie sa va conectati la Hamachi anainte de a va inregistra). Primu care intra pe server si aduce multi playeri primeste GM.

1 răspuns:
| Alexxandru_7953 a răspuns:

E un sv naspa care ati jucat pe wave sau pe earthmt2 acolo frumusete big grinbig grinbig grinbig grinbig grin