| florynstefan1 a întrebat:

Întrebare mai mult pentru fete, bine pot răspunde și băieții dar fără ce prost ești că pui așa întrebare sau chestii de genul! Și acum întrebarea: Știți vreun joc pe care să îl joc pe Whatsapp cu fata de care îmi place? Dar nu joc descărcat neapărat, și unul gen Adevăr sau Provocare! Dar dacă știți și jocuri care se pot descărca și juca de la distanță...Accept orice idee! Vă mulțumesc! Dar să fie să spunem lucruri despre noi! Scuzați dacă nu am încadrat întrebarea la categoria potrivită!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vlad_Stefan_Zabrautanu_2001 a răspuns:

2 Lies 1 Truth ---tu spui 2 minciuni și un adevăr.De obicei spui lucruri mai rușinoase/impresionante și, dacă vrei, poți trișa spunând 3 minciuni sau 3 adevăruri. Faceți cu rândul. Astfel aflați lucruri unul despre celălat si vă apropiați. Sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| Vlad_Stefan_Zabrautanu_2001 a răspuns (pentru florynstefan1):

Chestia e ca telefonul e stricat (l-am scăpat de la et 8) și acum încă încerc sa fac un cont Apple (sunt pe iPad) dacă reușesc (sper ) vorbim.

Răspuns utilizator avertizat