| Nica_Maxim_1999 a întrebat:

Salutare!
Stiu ca multi dintre voi nu mai jucati metin sau o sa ma injurati ca mai joc metin2 happy
Dar am omorat 73 de Arcasi, Posedati si specalisti brutali casa imi cada un FMS dar nu mi-a cazut nici odata ce ar trebui s afac? sad

Răspuns Câştigător
| NadarraXD a răspuns:

Folosește mănușă de drop, nu folosi magii, doar cu hit-ul, și ai grijă să moară când dai cu arma în el, să nu moară împins, adică la depărtare, ci deodată. Și stai la orci in Valea aia de lângă pod, și schimbă CH-urile să bați mai mulți.

| Nica_Maxim_1999 explică (pentru NadarraXD):

Exact ast am făcusem happy mulțumesc oricum dar m-am lăsat... i-am ZIL l un priete de ast și a venit pe metin a omorât 4 brutali și ia căzut și m-am lasat XD

1 răspuns: